לרכישת חבילה

עיסויים וטיפולי גוף

במרכז הספא תהנו מ- 12 סוגי עיסויים מפנקים ועשרות מעסים מומחים. האווירה המרגיעה שממלאת את המקום תעזור לכם להתמלא באנרגיה ולחדש את הגוף והנפש. בחרו מסאז מעולה ותנו לנו להעניק לכם את העיסוי של החיים, כזוג או באופן עצמאי.

עיסוי מקצועי וטיפולי גוף – לשחרור הגוף והנפש

בשגרת החיים הלחוצה של ימינו, מעטים הדברים שיכולים לספק רוגע מושלם ולהטעין אותנו לחלוטין באנרגיות מחודשות בתוך זמן קצר בלבד.
עיסויים הינם בעלי כוחות ריפוי ויכולים להטעין אותנו חזרה ע"י פינוק מושלם של מסאז' זוגי בתל אביב לשחרור לחצי השגרה או עיסויים מפנקים השייכים לנישה הצרה של ההנאות הקטנות שפשוט שווה לחכות להן.

כחלק מאספקת תמיכה עקבית לגוף ולנפש, עיסויים וטיפולי גוף מהווים חלק בלתי נפרד מחייו של האדם עוד משחר האנושות ועד היום.
ניתן למצוא עדויות לכך לא רק בפעילויות עיסוי וטיפול גוף שנעשו למטרות בריאות והרפיה, אלא גם בעצם קיומם של בתי ספא ששימשו אנשים לפני מאות ואלפי שנים לצרכי הנאה ורגיעה.

התפתחות המסאז' ושיטותיו הנפוצות

מסאז היא שיטה שפותחה בסין ובהודו והגיעה למערב עם השנים, שם פותחה השיטה למגוון תתי שיטות הן בתחום ההנאה והן בתחום הרפואי, מה שהפך את הטיפול לסמל סטטוס להרגעה והנאה של הגוף והנפש.
כיום ישנן שיטות מסאז רבות ונפוצות ובין מגוון הטיפולים נוכל למצוא:
עיסוי רקמות, עיסוי שוודי, עיסוי האבנים חמות, עיסוי רקמות, עיסוי ארומתרפי.
ועיסויים משולבים העובדים על מגוון מקומות בגוף כגון: עיסוי סיני, טווינא, ומגוון עיסויים שונים ורבים.

מהם עיסויים רפואיים ומהם עיסויים הומאופתיים?

  • עיסויים הומאופתיים – הם עיסויים עם דגש על הרגעה. הם מתמקדים בתחושות, בחימום אברי הגוף, בצד הפסיכולוגי וההיבט הרגשי של המטופל.
    לעיתים העיסויים יכולים לעזור לרפא תחלואים שונים ולסייע בהתחדשות רקמות.
  • עיסויים רפואיים – הם אותם עיסויים המתמקדים ברפלקסולוגיה או פיזיותרפיה והם עובדים על השלד בשילוב מסאז רפואי עם המפרקים. מטרתם לסייע בגמישות שלנו, בתפקודים טובים וישנם עיסויים שמסייעים בהקלה על כאבים וברקמות שניזוקו.

**שני סוגי העיסויים מסייעים גם בהיבט הפסיכולוגי והם עוזרים להרגעת הנפש ובריחה זמנית מהמתח המצטבר בחיי היומיום.

עיסויים וטיפולי גוף של ספא נווה צדק בתל אביב משלבים מגוון עיסויים רפואיים והומאופתיים אשר ניתנים ע״י אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים העוסקים במתן מגוון עיסויים מכל סוג במטרה להקל על כאבי שרירים ולסייע במחלות שונות.

תנאי שירות ומדיניות ביטול
en