13

חבילת ספא ליחיד מאפשרת לכל אחד מאתנו להרעיף על עצמו אהבה ומרגוע אפילו בתל אביב – מרכז העצבים של המדינה שלנו. לא חייבים בת/בן זוג על מנת לבלות בטיפול ספא שינקה את הראש ויחדש מצברים. החבילה ליחיד מורכבת משילוב של טיפולים קוסמטיים וטיפולי עיסוי, כאשר קיים מגוון רחב לשני הסוגים, שניתן להתאים לפי העדפה אישית.

בחרו מבין מגוון רחב מאוד של טיפולי עיסוי וטיפולים קוסמטיים ותנו לאנשי המקצוע שלנו לחדש את אנרגיית הגוף והנפש שלכם:

  • טיפולי העיסוי של הספא – עיסוי רקמות עמוקות, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי היריון, עיסוי ארומטי, רפלקסולוגיה, שיאצו וטווינא.
    חלק מהעיסויים נעשים עם שמן שקדים או זרעי ענבים חמים, חלקם נעשים על מזרן וחלקם על מיטת טיפולים מפנקת.
  • טיפולים קוסמטיים בספא – ניתן לקבל טיפול פילינג גוף הנעשה עם שמן חם ומלח ים, טיפולי מניקור-פדיקור, טיפולי פנים ועוד.

* שילוב הטיפולים מאפשר לקבל פינוק אמיתי ולהגיע לכל מאוויי הגוף והנפש הזקוקים לפינוק, טיפוח והתרעננות.

אנשי הצוות, זמני טיפול ומחירים

הצוות – טיפולי הספא נעשים על ידי מטפלים ומעסים מקצועיים ומנוסים המתמחים בביצוע התאמה בין סוגי הטיפולים השונים למטופל תוך הקפדה על אווירה נוחה ונינוחה ליחידים, זוגות, קבוצת חברים ועוד.
אנשי הצוות של הטיפולים הקוסמטיים הינם אנשי מקצוע ומומחים העוסקים בשיטות טבעיות ורפואיות ועושים שימוש בחומרים האיכותיים והטבעיים ביותר.

משך הטיפול – זמן הטיפולים בחבילת הספא ליחיד תלוי בסוג הטיפולים הנבחרים, כאשר טיפולי יופי וקוסמטיקה אורכים לרוב חצי שעה בממוצע, וטיפולי העיסוי כשעה.
ניתן להרחיב את מסגרת זמן השהות במקום וליהנות משאר המתקנים שהספא מציע, וכן להוסיף ארוחת בוקר עשירה או לחילופין ארוחת ערב על טהרת המטבח האיטלקי הקלאסי המציע מגוון מנות מרעננות וטעימות.

המחיר – טווח המחירים של חבילות ספא ליחיד משתנים בהתאם לסוג הטיפולים הנבחרים ושילובם.
טווח המחירים נע בין 400-700 ₪ – לקבלת הצעת מחיר מדויקת וספציפית צרו קשר עם הספא בטלפון 03-5109876 .

 

כתבות ומאמרים שעלולים לעניין אותך